Aquanest ponúka široké spektrum produktov v oblasti non-food. Produkty prechádzajú neustálym vývojom aby spĺňali a prevyšovali technické a ekologické požiadavky vyplývajúce z najnovších technológii.

Nemrznúca zmes do ostrekovačov Aquanest dokonale odstraňuje námrazu, mastnotu a nečistoty zo skiel automobilov a chráni ostrekovače pred zamŕzaním. Nenarušuje lak ani plastové diely, chráni zariadenie ostrekovačov a stieračov pred koróziou. Neobsahuje metanol a tým predlžuje životnosť stieračov, je šetrná k laku karosérie a svetlometov. Nemrznúca zmes Aquanest prevonia celé auto s vôňou aloe vera a jablko.

KONTAKT

Letná zmes do ostrekovačov Aquanest slúži na umývanie skiel a svetlometov.  Odstraňuje mastnotu, nečistoty a hmyz. Vyrába sa z kvalitných surovín, ktoré nezanechávajú na skle usadeniny a fľaky. Nenarušuje lak, ani plastové diely a chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou. Aquanest PREMIUM je vhodná na použitie aj v chladnom jarnom a jesennom počasí do -5 °C. Používanie je príjemné vďaka sviežej melónovej aróme.

KONTAKT

Technický lieh denaturovaný sa používa ako čistiaci a odmasťovací produkt, tiež na horenie alebo svietenie. Výrobok sa vyznačuje vysokým obsahom a kvalitou liehu. Nehrozí žiadne poškodenie karosérie a autolaku.

KONTAKT

Alkoholové riedidlo je univerzálny liehový prípravok, ktorý je vhodný ako náplň liehových varičov, ale hlavne ako palivo do liehových krbov, horí prirodzeným žltým plameňom je bez popola a sadze s dlhou dobou horenia . Je číry, bezfarebný a bez zápachu.

KONTAKT

Demineralizovaná voda sa používa na riedenie vody do ostrekovačov, na oplachovanie, prípravu roztokov v laboratóriách, do naparovacích žehličiek, na polievanie kvetov a na rôzne technické účely. Nezanecháva vodné stopy, nemá farbu, chuť, ani zápach – je to číra kvapalina. Pripravuje sa z pitnej vody pomocou reverznej osmózy.

KONTAKT