O spoločnosti

O spoločnosti

Liehovar spoločnosti BGV, s.r.o. predstavuje jeden z najmodernejších obilných liehovarov v strednej Európe. Závod je situovaný v blízkosti mesta Stará Ľubovňa, ktorého liehovarnícka tradícia siaha až do 18.teho storočia. Denná kapacita produkcie je 35.500 laa./deň. Ročne tak vyprodukujeme až 112.000 hl. absolútneho alkoholu. V závode je možná aj výroba bezvodého liehu pomocou molekulových sít v objeme 15.000 laa/deň. Kapacita skladových nádrží je približne 2500 m3. K dispozícii máme akreditované skúšobné laboratórium určené na analýzu liehu a liehovín. Naši skúsení autodopravcovia a logistickí experti zabezpečujú spoľahlivý transport priamo k našim zákazníkom.

 
 

Schéma výroby

 1. Dodávka zrna
 2. Silá
 3. Šrotovanie
 4. Hydrolýza
 5. Fermentácia
 6. Destilácia
 7. Sklad liehu
 8. Expedícia
 9. Výpalky
 10. Tekuté
 11. Tuhé (krmivo - Gurmit)

 

Akreditované skúšobné laboratórium

Skúšobné laboratórium BGV, s.r.o. vykonáva fyzikálne a chemické skúšky liehu a liehovín, stanovenie škrobu v obilninách podľa rozsahu akreditácie uvedeného v prílohe OSVEDČENIA O AKREDITÁCII č. S-318.

Máme pripravené riešenia, ktoré variabilne upravíme pre váš projekt.

 

Ponúkame široké možnosti riešení v oblasti potravinárstva, farmácie, autokozmetiky, kozmetických prípravkov, dezinfekcie a iných výrobkov, podľa individuálnych požiadaviek klienta.  Vytvárame prostredie, v ktorom flexibilita a adaptácia výrobných procesov dosahuje variabilitu, ktorú nájdete len u špičkových partnerov. O váš projekt sa staráme ako o náš vlastný, čím zvýrazňujeme jeho dôležitosť.

Naše produkty