História, skúsenosť, tradícia. To všetko tu a teraz.
V minulosti bola čokoláda považovaná aj za posvätný nápoj. Už vtedy ľudia verili, že tento nápoj dokáže dodať silu na celý deň. Bola aj nápojom panovníkov a kráľov. Čokoládu využívali aj ako afrodiziakum. Nepochybne má blahodarné účinky na ľudský organizmus.

Našou myšlienkou je na chvíľu sa zastaviť a prežiť krásne chvíle pri chuti horúcej čokolády, belgických praliniek, kvalitnej kávy či zákuskov domácej výroby a zažiť množstvo zaujímavosti, ktoré Vám Nestville Chocolate ponúka.

 

Čokoláda spája ľudí, je prostriedkom zblíženia sa a dôvodom na radosť. Doprajte si pocit spokojnosti a radosti zo života v nevšednom prostredí Nestville Chocolate!

Zažite so svojimi detičkami nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva na detskom exteriérovom ihrisku, ktoré je súčasťou čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate! Ihrisko obklopené slivkovým sadom disponuje visiacimi a pružinovými hojdačkami, preliezačkami, lanovou pyramídou, šmýkačkami i dreveným domčekom s toboganom. Atraktívnou dominantou je bocianie hniezdo s toboganovou šmýkačkou a balančnými prvkami.

Všetky atrakcie detského ihriska poskytnú nielen bezpečnú zábavu, ale aj harmonický a všestranný rozvoj vašich detičiek. Presvedčte sa sami a vyčarte im jeho návštevou široký úsmev na perách. A kým sa budú ony šantiť, vy môžete relaxovať a v pokoji si vychutnávať svoju obľúbenú belgickú čokoládu či sladký zákusok domácej výroby.

Galéria